STRONA GŁÓWNA INSTRUKCJA KUP TERAZ FAQ KONTAKT

Po stosunku seksualnym w bieliźnie kobiety zawsze zostają ślady. Czasami ślady te można odnaleźć odnaleźć w zupełnie innych miejscach. Mogą to być mikroskopijne ślady na odzieży w innej części garderoby, czasami na siedzeniach foteli w samochodzie lub na włosach.

Zazwyczaj w okresie do 72 godzin po stosunku kobieta wydziela ślady śluzu z nasieniem. Nie zmienia tego nawet wzięty prysznic. Nawet jeśli jest to prawie niewidoczne to i tak dzięki Testowi uda się ustalić (czyli potwierdzić lub wykluczyć) obecność spermy w wydzielonym, także zaschniętym śluzie.

Nie ma znaczenia czy testowana odzież jest sucha czy wilgotna (oczywiście nie może być wyprana przed testem). Użycie testu daje ci absolutną pewność co do wyniku!


Po odbytym stosunku mężczyzna jeszcze w ciągu 2 godzin i więcej nadal wydala śladowe ilości nasienia. Pozwala to na wychwycenie śladowych ilości spermy dającej odpowiedź na pytanie o aktywność seksualną mężczyzny w czasie jego nieobecności.

Nawet jeśli podczas stosunku została użyta prezerwatywa lub doszło do seksu oralnego i tak na bieliźnie zostaną mikroskopijne ślady, które odkryć można przy pomocy Testu CheckMate.

Sprzedawany przez nas Test CheckMate jest opatentowanym w USA i sprzedawanym na całym świecie od 1999 roku wynalazkiem chronionym prawnie.

Od początku 2000 roku znajduje się w sprzedaży. W tym czasie na całym świecie zdobył ogromną popularność i najwyższe oceny.
Cechy:
- wykrywa niewidzialne plamy nasienia
- szybki i łatwy w użyciu
- wyniki o charakterze laboratoryjnym do wykonania w warunkach domowych
- dyskretne i poufne
- wymiary pakietu 14 cm x 10 cm x 3,8 cm



KUPTERAZ